Zprávy

September 29, 2021

Poznejte rozdíl: Blackjack versus poker!

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Blackjack i poker jsou oblíbené stolní hry ve světě hazardních her. Ale která hra je mezi těmito dvěma lepší, byla pro mnoho hráčů záhadou? Pokud vezmete v úvahu ziskovost, poker trumfuje blackjack. Blackjack je však méně dramatický. Můžete si proto naplánovat dlouhodobou strategii a zvýšit své šance na výhru. To není vše. Pokračujte ve čtení následujících částí, kde najdete další rozdíly mezi blackjackem a pokerem.

Poznejte rozdíl: Blackjack versus poker!

Různé kurzy v pokeru a blackjacku

Při hraní blackjacku, hráči vsadili proti domu. Díky tomu má hra pro hráče příznivé kurzy. Na druhou stranu hra pokeru zahrnuje hráče, kteří sázejí proti sobě. Díky tomu se kurzy mění v závislosti na tom, kolik hráčů je ve hře. Navíc dům získá malé procento z výhry.

Snadnost učení

Blackjack se v porovnání s pokerem učí snadněji. Je to proto, že jedna strategie stačí, aby se z vás stal dobrý hráč. Kromě toho existují pokročilejší blackjack strategie, které se můžete naučit zvýšit šance na výhru.

Ve hře pokeru může výsledek ovlivnit mnoho proměnných. V důsledku toho neexistují žádné fungující pokerové strategie, které byste se mohli naučit. Obtížnost hry závisí na úrovni dovedností protivníků, kterým čelíte.

Ziskovost

Hráči pokeru mají šanci vydělat obrovské výhry. Je to proto, že každý hráč přispívá na cenu, když vsadí. Navíc mnoho pokerových hráčů hraje s obrovskými částkami. Výhra v pokeru se tedy s největší pravděpodobností vyplatí lépe než výhra v blackjacku.

Dům má v blackjacku vždy navrch. Výplata navíc závisí na tom, kolik vsadíte, a na hraně domu. Z dlouhodobého hlediska dům vždy dostane škrt, i když vyhrajete.

Blackjack vs. Poker House Edge

House edge představuje výhodu kasina oproti hráčům v každé sázce. Čím je sázka výnosnější, tím vyšší je výhoda. Jinými slovy, je to způsob, jakým kasina vydělávají peníze.

Všechny sázky na blackjack mají přednastavenou výhodu. Hráči tak prohrávají minimálně 5 % v každé sázce. Částka se může zdát malá, pokud umístíte pouze několik sázek. Ale když umístíte mnoho sázek, peníze ztracené kvůli výhodě domu se zvýší na značné částky.

Domácí hra se nevztahuje na pokerové sázky. Je to proto, že hrajete proti ostatním hráčům na rozdíl od sázek proti domu. Kasina vydělávají peníze v pokeru tím, že si vezmou malé procento z banku.

Flexibilita

Poker je velmi flexibilní hra. I když existují pravidla dodržovat, hráči mají prostor přizpůsobit si, jak hrají. Dobrým příkladem je dorovnání bluffu, abyste vyhráli hru, i když držíte slabou ruku. Na druhou stranu, blackjack se řídí přísnými pravidly. Výsledkem je, že vítězství ve hře závisí na tom, jak dobře umíte vykládat karty a držet se jedné strategie.

Závěr

Podle výše uvedených rozdílů si soutěžní hráči užijí při hraní pokeru více zábavy. Blackjack je lepší pro hráče, kteří se chtějí naučit strategii a hrát dlouhodobě. Celkově vzato, výběr vhodné hry pro vás vám pomůže rychle zvládnout hru.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Bally's navrhuje zdvojnásobení úvěrového limitu pro hazardní hry, aby přilákalo High Rollers na Rhode Island
2024-05-22

Bally's navrhuje zdvojnásobení úvěrového limitu pro hazardní hry, aby přilákalo High Rollers na Rhode Island

Zprávy