Základní strategie

November 10, 2021

Základní pravidla a strategie v Blackjack Switch

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Blackjack je celosvětově známá hra. Vývojáři kasinových her se proto snaží do hry přidat několik zvratů. Blackjack switch je velmi hraná varianta blackjacku, která zachovává většinu pravidel původní hry. Níže se dočtete o změnách provedených v původní hře. Na konci budete lépe rozumět pravidlům a základním strategiím, jak vyhrát skutečné peníze.

Základní pravidla a strategie v Blackjack Switch

Co se liší v Blackjack Switch?

Hráči, kteří již znají pohyby v blackjacku, se dozvědí, že varianta switch má několik jedinečných pravidel. Zde je stručný přehled:

 • Hráči musí hrát dvě ruce
 • Vysoké karty ve dvou kombinacích lze vyměnit
 • Prodejci Blackjack Switch neprasknou, když dosáhnou 22
 • Výplata je v poměru 1:1, na rozdíl od poměru 3:2 ve standardních blackjackových hrách

Blackjack Switch Origin

Hra Blackjack má svůj původ v Americe. Kartový pult jménem Geoff Hall se cítil nespokojený s původní hrou blackjack z jednoho důvodu. Poté, co mu dealer rozdal dvě slabé handy, nemohl nic dělat. Poté, co přišel s pravidly Blackjack Switch, odhalil to veřejnosti a téměř okamžitě se to rozjelo. Hra byla uvedena na konferenci G2E v roce 2000 ve Vegas. Po několika letech Hall přidal pravidlo 22 push a požádal o patent. Jeho žádost byla úspěšná, díky čemuž byl uznáván jako vynálezce Blackjack Switch.

Jak hrát Blackjack Switch

Hra se hraje docela snadno. Dealer vydává karty ze 6 nebo 8 balíčků. Všechny karty jsou rozdány lícem nahoru a hrana může klesnout až na 0,58 při hraní s optimální strategií. Níže je několik základních věcí, které byste měli vědět při hraní Blackjack Switch:

 • 2 Hand Bets: Hráči musí vsadit na dvě handy. To znamená, že pokud vsadíte 5 $ na jednu stranu, druhá sázka musí být 5 $
 • Rozdělení: Hráči si mohou rozdělit ruce tak, aby měli maximálně čtyři ruce. Pokud se rozhodnete rozdělit, musíte vsadit na každou ruku.
 • Double down: Hráči mohou zdvojnásobit své sázky po výměně vysokých karet v každé hře.
 • Blackjack získaný po výměně má hodnotu 21.
 • Blackjack v ruce hráče vždy převáží 21
 • Výhra s Blackjackem ve vaší ruce platí dokonce peníze

Pohyby dealerem v Blackjack Switch

Pohyby dealera v Blackjack Switch jsou trochu jiné než v původní hře.

 • Ruka, která má celkem 22, nepraskne. Místo toho to vede k tlaku proti silné ruce.
 • Dealer uvidí odkrytou kartu, pokud si lízne eso nebo 10

Strategie Blackjack Switch pro začátečníky

Z výše uvedených oddílů Blackjack Switch je v podstatě jednoduchá hra. Vědět, kdy vyměnit karty, je to, co odlišuje odborníky od studentů. Většina hráčů se snaží vyměnit karty, aby vytvořili jednu silnou kombinaci. V důsledku toho hra s největší pravděpodobností končí tlačenicí. Tedy tam, kde jeden prohraje jednu ruku a vyhraje druhou.

Závěr

Každý by si měl zkusit hrát Blackjack Switch. Hru si zamilujete. Moderní kasina umožňují hrát na mobilu nebo PC. Takže pokud rádi hrajete na cestách, je to hra pro vás.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Elektrizující červnová soutěž o výherní automaty Everygame Poker: Čeká na vás cenový fond 2 000 $!
2024-06-02

Elektrizující červnová soutěž o výherní automaty Everygame Poker: Čeká na vás cenový fond 2 000 $!

Zprávy