Zprávy

April 20, 2024

Notorious Chip Thief: Muž z Las Vegas doživotně zakázán v kasinech Nevada

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Klíčové věci

Notorious Chip Thief: Muž z Las Vegas doživotně zakázán v kasinech Nevada
  • Neal Ahmed Hearne byl přidán na seznam vyloučených osob v Nevadě a stal se 37. osobou, která si vysloužila doživotní zákaz vstupu do státních kasin.
  • Nevadská herní komise jednomyslně hlasovala pro zařazení Hearna do „černé knihy“ poté, co ukradl žetony z 15 různých kasin.
  • Hearne splnil všechna tři kritéria pro zařazení na seznam: předchozí odsouzení za těžký zločin, odsouzení zahrnující morální křivdu a soudní zákaz kasina.

LAS VEGAS – Ve městě, které je známé svými oslnivými kasiny a nezapomenutelným nočním životem, vedla série odvážných krádeží jednoho muže k celoživotnímu vyloučení ze samotného srdce lasvegaské zábavní scény. Neal Ahmed Hearne se po sérii krádeží žetonů, které šokovaly svět kasin, stal nejnovějším přírůstkem na notoricky známém seznamu Vyloučených osob v Nevadě, kterému se také hovorově říká „černá kniha“.

Během nedávného setkání Nevadská herní komise jednomyslně rozhodla zakázat Hearneovi doživotně vstup do jakéhokoli kasina ve státě, čímž se stal 37. osobou, která byla přidána na tento nechvalně známý seznam. Rozhodnutí přišlo poté, co byl Hearne zachycen na záběrech, jak ukradl žetony v hodnotě tisíců dolarů ze stolů blackjacku v 15 různých kasinech, což bylo odvážné řádění, které nechalo zaměstnance kasina i návštěvníky v nedůvěře.

Hearne splnil všechna tři kritéria pro černou knihu

Kritéria pro zařazení na seznam vyloučených osob jsou přísná a jsou navržena tak, aby se zaměřovala pouze na nejzávažnější pachatele, kteří představují hrozbu pro integritu nevadského herního průmyslu. Aby byla osoba zařazena do seznamu, musí být dříve odsouzena za trestný čin, odsouzení za trestný čin mravní urážky nebo obdržet soudní příkaz k zákazu vstupu do kasin. Je pozoruhodné, že Hearne splnil všechna tři kritéria.

"Chystáme se jako nevadská herní komise zařadit každého, kdo sebral žetony ze stolu v kasinu, na seznam vyloučených?" uvažoval komisař Brian Krolicki během jednání. Tato otázka podtrhla vážnost, s jakou komise pohlíží na svou roli při ochraně prostředí kasin. Vrchní zástupce generálního prokurátora John Michela zdůraznil, že Hearneova kriminální minulost a činy jasně odůvodňovaly jeho přidání na seznam, a zdůraznil, že taková opatření jsou zásadní pro zachování integrity herních operací v Nevadě.

Klíčovým faktorem v rozhodnutí komise byl incident v kasinu Aria, kde byl Hearne přistižen na pásce, jak stahuje žetony a prchá ze scény. Tento drzý čin, spolu s jeho předchozím přesvědčením, vykreslil obraz jednotlivce, jehož pokračující přítomnost v kasinech by mohla podkopat důvěru a bezpečnost, které jsou pro úspěch odvětví rozhodující.

V důsledku jednomyslného hlasování komise bude nyní Hearne čelit realitě doživotního zákazu vstupu do živých kasin, které definují Las Vegas, což je ostrá připomínka důsledků čekajících na ty, kdo se pokusí systém podvést. Toto rozhodnutí posiluje závazek Nevady dodržovat nejvyšší standardy chování ve svých herních zařízeních a zajistit, aby vzrušení a vzrušení z hraní v kasinu zůstalo neposkvrněno kriminálními aktivitami.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Bally's navrhuje zdvojnásobení úvěrového limitu pro hazardní hry, aby přilákalo High Rollers na Rhode Island
2024-05-22

Bally's navrhuje zdvojnásobení úvěrového limitu pro hazardní hry, aby přilákalo High Rollers na Rhode Island

Zprávy