Zprávy

July 28, 2021

Nejhranější varianty online blackjacku

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Pravidla Blackjacku především uvádějí, že k vítězství ve hře musí hráč porazit dealera, aniž by překročil 21. V průběhu let se však objevilo mnoho variant této hry, které se objevují jak v kamenných, tak v online kasinech. Je jich mnoho online blackjack za skutečné peníze varianty, které mohou hráčům poskytnout vzrušující zvraty v tradičních verzích hry.

Nejhranější varianty online blackjacku

Pravidla blackjacku se mohou lišit v závislosti na variantě. Takže stojí za to, aby se hráči seznámili s variantami blackjacku, které online kasina nabízejí, aby se je naučili odlišit, vybrali si tu, která je nejvíce zajímá, a vyvinuli vhodnou strategii blackjacku.

Super zábava 21

Super Fun 21, kterou vytvořil expert na blackjack Howard Grossman, je pravděpodobně nejslavnější variantou hry blackjack. Hlavní rozdíl mezi touto verzí a klasickou hrou je v tom, že hráči se zapojí do kola sázek, než jim budou rozdány karty.

Pokud je hráčům rozdán přirozený blackjack, vždy porazí dealerův list. V opačném případě se mohou rozhodnout zasáhnout, zdvojnásobit, postavit se nebo se vzdát.

Blackjack Triple 7's

Fanoušci hracích automatů jsou z této variace na blackjack podobně nadšení. Nabízí jim možnost zúčastnit se velkých bonusových výplat a vyhrát velké progresivní jackpoty.

Tato hra blackjack, která se obvykle hraje s pěti balíčky, vyžaduje, aby hráči vsadili malou vedlejší sázku, která se přidává do jackpotů hry. Počet bank se postupně zvyšuje, dokud hráč nevyhraje hlavní cenu.

Mezi faktory, které určují výplaty, patří kombinace karet hráčů a celková hodnota jejich karet. Když hráč drží tři po sobě jdoucí 7 diamantových karet, které jsou rozdány jednou rukou, je zasažen celý jackpot. Ostatní kombinace sedmiček, ať už v obleku nebo mimo něj, jsou oceněny menšími cenami ze skupiny.

Čínský blackjack

Čínský blackjack, jedna z běžně hraných karetních her během čínského nového roku, se od klasického blackjacku liší v několika ohledech. Za prvé, všichni hráči u stolu blackjacku potřebují, aby celková hodnota jejich handy dosáhla 16 nebo výše. Dealer také může nahlédnout do ruky konkrétního hráče a znovu zasáhnout předtím, než dojde k jakékoli sázce.

Vegas Strip Blackjack

Jak název napovídá, tato varianta je oblíbená v kasinech v Las Vegas, ale nabízí ji také řada online kasin blackjack. Hra využívá čtyři balíčky a karty se rozdávají v souladu s americkými domácími pravidly.

Když dealer začíná s kombinací, která má esa nebo karty s hodnotou deset, zkontroluje své vlastní karty. Také stojí na měkkých sedmnáctkách. Hráči mohou zdvojnásobit jakoukoli ze svých prvních dvou karet bez ohledu na jejich hodnotu. Mohou to udělat i po rozdělení páru.

Nicméně pravidla blackjacku pro tuto variantu omezují rozdělení na maximálně čtyři handy. Mezitím není povoleno udeřit rozdělená esa a znovu rozdělovat.

Dvojitý útok Blackjack

Tato varianta online blackjacku využívá osm balíčků. Z každého balíčku jsou však odstraněny čtyři karty s deseti hodnotami. Hráči mohou zdvojnásobit svou počáteční sázku, jakmile dealer obdrží své první dvě karty. Hráči mohou také kdykoli ve hře využít tahu kapitulace.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
Jak maximalizovat strategii předčasné výplaty v živém blackjacku
2021-12-15