Pravidla

November 24, 2021

Nejlepší stoly blackjacku s živými dealery v roce 2021

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Live Dealer Blackjack hry jsou novou hranicí, na které soutěží moderní online kasina. Po zavedení předpisů o sociálním distancování v roce 2020 mnoho hráčů přešlo na online hraní. V důsledku toho se hry s živými dealery staly populárnějšími. Po uvolnění pravidel a poté, co většina Američanů dostala vakcínu proti Covid-19, mnozí zůstali u online hraní. Sekce živých dealerů je jediným místem, které členům kasina poskytuje zážitek blízký hraní ve skutečném kasinu. Následně jsme sestavili seznam nejlépe hodnocených stolů blackjacku s živými dealery.

Nejlepší stoly blackjacku s živými dealery v roce 2021

Vlastnosti her Live Table Blackjack

Blackjack hry mají obrovskou sledovanost online. Představení živých stolů Blackjack se stalo významnou událostí, protože změnilo způsob, jakým hráči hru prožívají. Za prvé, stoly řídí skutečný dealer. Hráči mohou komunikovat s dealerem v reálném čase prostřednictvím streamování HD videa. Jako takový můžete s dealerem mluvit nebo je zapojit pomocí tlačítka živého chatu, které se nachází ve většině her.

Nejlépe hodnocené stoly Blackjack Live Dealer

Herní vývojáři přišli s mnoha hrami, které hráčům Blackjacku přinášejí živý herní zážitek. Níže jsou nejoblíbenější tabulky v roce 2021:

Nekonečný blackjack

Hra je dobře zpracovanou variantou Blackjacku od Evolution Gaming. Obsahuje stejnou herní sekvenci jako původní hra a přichází s neomezeným počtem virtuálních míst. To znamená, že ke stolu Infinite Blackjack se může připojit mnoho hráčů současně. Dealer umožňuje hráčům hrát speciální vedlejší sázky, které se vztahují pouze na tento titul. Patří mezi ně Bust It a Hot 3. U tohoto stolu mohou hráči odejít s obrovskou sumou. Tedy pokud budou mít to štěstí, že trefí Six Card Charlie. Limity musíte konzultovat s kasinem. Dealer bude přijímat sázky ve výši 1 až 1 000 USD.

Sázka zdarma Blackjack

Evolution Gaming je společnost, která vyvinula Free Bet Blackjack. Hráči mohou hrát se sázkami mezi $ 1 a $ 1,000. Dealer používá osm balíčků karet a řídí se pravidly původní hry blackjack. Vedlejší sázky v této variantě zahrnují sázku Bust It, Hot 3, 21+3 a Any Pair. Free Bet Blackjack má jedinečnou funkci, která umožňuje hráčům rozdělit se a hrát čtyřhry, aniž by jim vznikly další náklady. Pro dealera hra umožňuje push na 22 místo prasknutí.

Kvantový blackjack

Quantum Blackjack vyšel z herních vývojářských studií Playtech. Je to pravděpodobně jediná varianta blackjacku, která obsahuje multiplikátory sázek. Dealer vybírá karty z boty obsahující 8 balíčků. Mohou být vybrány tři karty, které mají na začátku specifické multiplikátory. Výhra v sázce, která obsahuje multiplikátor, způsobí, že propadnete svůj vklad. Všechny své výhry však dostanete z pokladny.

Závěrečná slova

Každý hráč by měl zažít vzrušení ze hry u živého stolu Blackjack. Můžete to udělat tím, že se připojíte k online kasinu ještě dnes. S výše uvedenými možnostmi byste se měli mít každý den na co těšit. Při dalším zkoumání narazíte na více her s různými pravidly, vedlejšími sázkami a sázkovými příležitostmi.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Bally's navrhuje zdvojnásobení úvěrového limitu pro hazardní hry, aby přilákalo High Rollers na Rhode Island
2024-05-22

Bally's navrhuje zdvojnásobení úvěrového limitu pro hazardní hry, aby přilákalo High Rollers na Rhode Island

Zprávy