Jak hrát

September 1, 2021

Chyby začátečníků, kterých se hráči dopouštějí v blackjacku

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Blackjack je jednou z nejoblíbenějších stolních her v kamenných i online kasinech. Je známá svým vysokým RTP a šancí proměnit obrovské zisky ze sázek. Hráči však potřebují mít skvělou a fungující strategii, aby porazili domácí výhodu. Nováčci, kteří si spěchají sednout k blackjackovému stolu bez základů, pravděpodobně z dlouhodobého hlediska udělají obrovské ztráty.

Chyby začátečníků, kterých se hráči dopouštějí v blackjacku

Tento průvodce upozorní na některé běžné chyby, kterým se můžete snadno vyhnout při blackjacku, a otevírá dveře pro vyšší výplaty z dlouhodobého hlediska.

Cílem je dosáhnout 21 v každé hře

Vítězové v Blackjacku jsou vybíráni na základě toho, jak blízko je jejich kombinace 21 ve srovnání s kombinací dealera. V tomto ohledu by vaše strategie měla být více o poražení dealera a méně o dosažení 21. Mějte na paměti, že dealer nemůže vydržet ruku, ve které má méně než 17. S vědomím toho byste měli stát na straně, kde jsou vaše karty jsou blíže výhernímu číslu než dealer, bez ohledu na to, zda je vaše kombinace daleko od 21.

Nezvládnutí základních strategií blackjacku

Od představení Blackjacku si hráči vyvinuli různé strategie, jak překonat domácí výhodu a odnést si domů významné výhry. Hráči se například musí strategicky rozhodnout, kdy rozdělit pár osmiček nebo desítek a zdvojnásobit nebo se postavit proti dealerově ruce s esem. Toto jsou rozhodnutí, která by měla být učiněna ve zlomku sekundy.

Nováčci, kteří si koupí stůl Blackjack, než se seznámí se známými strategiemi, rychle prohrají ve prospěch zkušených hráčů nebo dealerů.

Hraní her Blackjack s nepříznivými pravidly

V online a kamenných kasinech jsou nabízeny četné varianty hry Classic Blackjack. Ne všechny stoly mají stejná pravidla nebo house edge. Například některé typy Blackjacku mají balíčky 6 karet nebo 8 karet, což zvyšuje hranu domu o významné procento. Většina her, které najdete, používá 2 nebo více balíčků karet v botě.

Přidání pojištění a vedlejších sázek

Pojištění u stolu Blackjack funguje jinak než pojištění v reálném životě. Pojistné sázky ve výši poloviny původního vkladu jsou povoleny, když dealer vytáhne eso a zaplatí poměr 2/1. Riziko ztráty počáteční sázky je minimalizováno vedlejší sázkou. Na papíře se sázka na pojištění může zdát jako dobrý nápad, ale vezmeme-li v úvahu, že dealer má 30,8% šanci na vylosování blackjacku, existuje velmi vysoká šance, že vedlejší sázka prohraje.

Překročení limitů bankrollu

Vzrušení z účasti u stolu Blackjack může každého unést a přimět ho, aby vsadil více, než na začátku plánoval. Provozovatelé kasin doporučují, aby hráči hráli pouze s částkami, o které by byli ochotni prohrát. Motivací k sezení u blackjackového stolu by navíc mělo být hraní pro zábavu a ne vydělávání peněz.

Každý hráč má chvíle, kdy šance hrají v jeho prospěch a když věci nejdou podle jeho představ. Nejlepší by bylo mít limit stop loss předtím, než začnete hrát, a zachovat si pozitivní přístup, i když prohrajete.

Závěr

Hraní Blackjacku v renomovaném kasinu pomocí vhodných strategií může exponenciálně zvýšit váš bankroll. Vyhnout se výše uvedeným chybám je skvělý způsob, jak začít. Otestování vaší strategie v mnoha hrách je však jediný způsob, jak se z nováčka vyšvihnout na odborníka. Podívejte se na online kasina s nejlepšími variacemi Blackjacku a nakupte, abyste mohli začít ještě dnes.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Elektrizující červnová soutěž o výherní automaty Everygame Poker: Čeká na vás cenový fond 2 000 $!
2024-06-02

Elektrizující červnová soutěž o výherní automaty Everygame Poker: Čeká na vás cenový fond 2 000 $!

Zprávy