Jak hrát

December 8, 2021

Cashback Blackjack (Playtech) recenze

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Pokud jste milovníky Blackjacku jako já, budete nadšeni z toho, jak Playtech upravuje nové zvraty této hry. Verze klasického blackjacku mají jednoduché srovnání karet hráče a dealera. Očekává se, že dealer bude stát na získání měkkých 17 nebo hitů na 16. Ale bohužel! Cashback Blackjack od Playtechu se změnil. Když si přečtete celou recenzi, získáte okouzlující pohledy na hru a další funkce, které ji odlišují od klasických verzí blackjacku.

Cashback Blackjack (Playtech) recenze

Cashback Blackjack v detailu

Nastavení Cashback Blackjacku je stejné jako u běžného. Dodává se se šesti balíčky, každý s 52 kartami. Jakmile jsou karty rozdány, jsou po každém kole zamíchány. Dealer může trefit na 16 nebo stát na 17. Cashback verze je však jiná. Hráč dostane dvě karty a hra vám vrozeně dá možnost výplaty peněz. Nabízená částka cashbacku je určena vaší pravděpodobností, že porazíte dealera, s ohledem na viditelné karty ve vaší ruce. Můžete si vybrat, zda budete pokračovat ve hře, nebo si vezmete cashback.

Cashback Blackjack strategie

Nejlepší na Cashback Blackjacku je, že má specifickou strategii. Tato strategie je založena na výpočtech rizik. Jste připraveni riskovat výplatu z vaší ruky nebo ji vzít, aniž byste ji podrobili dalším multiplikátorům s možností, že o všechno přijdete?

Učinit takové rozhodnutí, určit velikost nabízeného cashbacku. Pokud je to více, než jste původně vsadili, znamená to, že máte zisk ještě před koncem hry. Pokud vám však hra nabízí vyšší cashback, je pravděpodobné, že vaše kombinace je relativně lepší než karta dealera.

Strategií je rozhodnout se, zda chcete malé zaručené cash back výhry, nebo to risknete, ale budete mít šanci na velkou výhru tím, že v následujících kolech porazíte dealera.

Cashback Blackjack sázky

Stejně jako běžný Blackjack, i cashbacková varianta vám dává možnost hrát 1-5 hand současně. Kromě toho existují různé sázky, které lze využít. Obsahují:

  • Spárovat sázky. Hráč může vsadit, aby předpověděl výsledek pro dvojice v příslušných rozdaných handách. Tento typ sázky vyplácí 25:1 v případě dokonalého páru. Barevné dvojice platí 12:1, zatímco dvojice karet smíšených barev platí 6:1.

  • Vedlejší sázka. Označuje se také jako vedlejší sázka 21+3. Stejně jako v mnoha jiných variantách blackjacku se tato sázka řídí běžnými pokerovými pravidly. Karta dealera lícem nahoru je vždy považována za kartu ze dvou původně rozdaných karet. Všechny tedy představují výplatu, pokud získáte kombinaci flush, straight flush, straight nebo trojice karet.

Cashback Blackjack Závěr

Jak slovo napovídá, cashback blackjack přidává úhlednou možnost cashbacku před dokončením handy. Zatímco se objevily další varianty hry blackjack, myslím si, že tato verze Playtech je mnohem lepší pro hráče, kteří neradi riskují. Kompromis cashback versus poražení dealera je rozhodujícím momentem ve hře, zvláště když je viditelně jasné, že hráčova kombinace je srovnatelně lepší než handa dealera.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
Jak maximalizovat strategii předčasné výplaty v živém blackjacku
2021-12-15