Žít

August 4, 2021

Pragmatická hra přidává živé stoly blackjacku

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Pragmatic Play, jeden z předních poskytovatelů online herního průmyslu, ukazuje svou touhu po růstu rozšířením své řady her s živými dealery Azure. Společnost uvedla na trh deset nových živé blackjackové stoly, z nichž pět je již aktivních. Zbývajících pět je naplánováno ke spuštění online v červenci 2021.

Pragmatická hra přidává živé stoly blackjacku

Z pěti blackjackových stolů jich bude mít Pragmatic Play celkem 15 s přidáním deseti Azure stolů. Díky tomu si hráči mohou užít širší škálu limitů u stolu.

Funkce Blackjack Azure

Hráči mohou očekávat řadu úžasných funkcí, které jim pomohou poskytnout pohlcující herní zážitek, který se odlišuje od ostatních na scéně online živých kasin. Tyto zahrnují:

  • Různé možnosti sázení
  • Hratelnost světové třídy
  • Špičková kvalita videa
  • Dobře vyškolení, zkušení a profesionální prodejci
  • Uživatelsky přívětivé rozhraní HTML5
  • Funkce pro více hráčů a více míst
  • RTP 99,59 %

Blackjack Azure se připojuje k Azure Roulette společnosti Pragmatic Play v řadě Azure Games. Hry jsou pojmenovány výstižně, protože herní studio je navrženo a vyzdobeno v sofistikovaném, přívětivém odstínu modré. To navozuje atmosféru extravagance a přibližuje hráče pocitu kamenného kasina.

Živé herní studio Pragmatic Play

Živé studio společnosti je v Bukurešti v Rumunsku. Je to velké zařízení, které bylo spuštěno v dubnu 2019, a bylo postaveno od základů. Studio je vybaveno nejmodernějším zařízením, které zahrnuje systém pro streamování videa, který je spolehlivý a vysoce škálovatelný.

Pragmatic Play využívá špičkové profesionální osvětlení, video a audio zařízení od předních značek na trhu k zajištění bezchybných služeb. A co víc, prostoje jsou u systémů odolných proti selhání omezeny na minimum.

Partnerství s Betssonem

Pragmatic Play se dále prosadila spuštěním svého kompletního portfolia živých kasin ve spolupráci se skupinou Betsson v červnu 2021.

V tom, co Pragmatic Play nazývá dalším významným milníkem, umožnilo spuštění provozovatelům online kasin v Evropě přístup k jejich kompletnímu katalogu hry s živými dealery. Příklady těchto her jsou Blackjack Azure, Mega Wheel a Roulette Azure.

Další hry Blackjack od Pragmatic Play

Pragmatic Play nabízí několik dalších blackjackových her kromě těch z kolekce živých kasinových her Azure. Hry společnosti Random Number Generator (RNG) nebo hry, které nejsou streamovány z živého studia, zahrnují několik blackjackových titulů.

  • American Blackjack – V této hře, která má osmidílnou botu, mohou účastníci hrát maximálně tři handy současně. Varianta blackjacku s nízkou volatilitou, má RTP 99,60 %.
  • Multihand Blackjack – Stejně jako u osmipalubové show, tato variace blackjacku umožňuje hráčům mít až čtyři handy najednou. RTP je o něco vyšší, 99,62 %.

Tyto blackjackové hry RNG mají bezplatnou hru nebo demo verzi, takže se hráči mohou seznámit s pravidly blackjacku. Navíc mohou hráči zdokonalovat svou blackjackovou strategii beze strachu ze ztráty skutečných peněz.

O pragmatické hře

Pragmatic Play se sídlem na Maltě působí v různých zemích a na trzích díky více než tuctu certifikovaných a aktualizovaných licencí. Ačkoli byla původně známá jako vývojář online herních automatů, společnost se rozvětvila a vyrábí RNG a hry s živými dealery. Celé jeho portfolio je přístupné prostřednictvím jediné integrace API.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Elektrizující červnová soutěž o výherní automaty Everygame Poker: Čeká na vás cenový fond 2 000 $!
2024-06-02

Elektrizující červnová soutěž o výherní automaty Everygame Poker: Čeká na vás cenový fond 2 000 $!

Zprávy