Jak hrát živě Blackjack

Blackjack je široce oblíbená kasino hra, kterou milují zkušení hráči ve fyzických i virtuálních kasinech. Příchod blackjacku s živým dealerem udělal hru ještě populárnější.

V tomto modelu hry může hráč, který hraje online, vidět akci dealera ve videostreamu stejným způsobem, jako by vypadal v kamenném kasinu.

Tato funkce umožňuje hráči zažít stejný zážitek jako ve fyzickém kasinu, aniž by musel vycházet ze svého domu. Schopnost komunikovat s prodejcem také zajišťuje okamžité vyřešení jakýchkoliv vzniklých problémů.

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
Jak funguje živý blackjack

Jak funguje živý blackjack

Živé obchodování je umožněno streamováním videa. Stránka obsahuje na své platformě software, který umožňuje přenos videa v reálném čase. Hráči, kteří chtějí hrát živou dealerskou relaci, si ji nakonec vyberou z nabídky webu.

Aby se hráč mohl pohybovat rychlostí hry, je vyžadováno dobré připojení k internetu. Mnoho stránek umožňuje hráčům chatovat s domem prostřednictvím textu.

Tento software také bere v úvahu jevy, jako je přerušení během hry. V takovém případě se většina domů chová k hráči, jako by se daného kola neúčastnil, pokud již nebyly uzavřeny sázky.

Jak funguje živý blackjack
Blackjack Live Dealer

Blackjack Live Dealer

Dealer v živé online relaci plní v podstatě stejnou roli jako ve fyzickém kasinu. V živém blackjacku dealer zamíchá karty a rozdá.

Každému hráči účastnícího se kola rozdají dvě karty. Poté si líznou jednu nebo dvě karty pro sebe v závislosti na stylu kasina.

Hráči poté odkryjí karty, aby ukázali, zda vyhráli, vypadli nebo si vezmou karty navíc. V některých kasinech může dealer zapojit hráče slovně nebo prostřednictvím textu. To však není tak běžné, protože hra je rychlá.

Blackjack Live Dealer
Live Blackjack Software

Live Blackjack Software

K zajištění hladkého průběhu her v živých kasinech je potřeba hodně vývoje softwaru. Zahrnuje ladění a upgradování běžných online her tak, aby vyhovovaly živé funkci.

Obvykle to nejsou online kasina, která vyvíjejí živý blackjackový software. Spíše jsou to společnosti, které vyvíjejí hru, které se starají o vytvoření živého modelu. Mezi takové společnosti patří mimo jiné MicroGaming a Play n' Go.

Většina z těchto společností sama nemá online kasina. Specializují se na vytváření her a poté je prodávají kasinům. Spolupracují také s herními fóry a kasiny, aby věděli, kde jsou nutné opravy a upgrady.

Live Blackjack Software
Učení prostřednictvím živých Blackjackových streamů

Učení prostřednictvím živých Blackjackových streamů

Blackjack je dovednostní hra. Hráči potřebují vědět, kdy kreslit, složit nebo stát. I když se tyto dovednosti lze naučit před hraním v živé relaci, je důležité pochopit, jak se tyto věci provádějí při hraní naživo.

Hráči se mohou seznámit s blackjackem s živým dealerem sledováním streamů s živými dealery, aniž by se ho účastnili. Tyto streamy jsou dostupné na různých platformách. Některá kasina umožňují novým hráčům přihlásit se a sledovat bez hraní.

Existují také tipéři, kteří takové návody vytvářejí a nahrávají na osobní kanály, jako je YouTube. Sledování těchto průvodců pomáhá hráčům aklimatizovat se na používané výrazy a jak provádět určité hovory.

Učení prostřednictvím živých Blackjackových streamů
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák