Responsible gaming

Vždy sázejte zodpovědně

Zatímco naprostá většina hráčů na našem webu nebo jakékoli online herní stránce hraje pro zábavu a může mít svou hru pod kontrolou, bude malá menšina, která toho nebude schopna. Abyste měli tu nejlepší příležitost mít svou hru pod kontrolou, pamatujte si prosím na tyto problémy:

Online hraní by mělo být vnímáno jako zábava a ne jako způsob, jak vydělat peníze. Měli byste mít důslednou kontrolu nad penězi, které vsadíte, a měli byste být připraveni vsadit pouze na to, že si můžete dovolit prohrát. Také byste se nikdy neměli honit za svými ztrátami. Kromě peněz, které utratíte při hraní, si prosím poznamenejte i čas, který při hraní strávíte.

Přestože BlackjackSeal poskytuje služby pro vaši zábavu, uznáváme a oceňujeme, že online hraní může některým lidem způsobit problémy nebo problémy. Pravděpodobné problémy sahají od utrácení příliš mnoha peněz až po rozvinutí silné závislosti na hazardních hrách. Jsme plně odhodláni budovat odpovědné prostředí pro všechny naše hry a dodržujeme a udržujeme průmyslové standardy s ohledem na tyto požadavky.

Limity vkladů

Jedním ze způsobů, jak může hráč mít větší kontrolu nad svým hraním, je stanovení limitů na to, kolik je schopen vložit, a my mu s tím můžeme pomoci. Hráči si mohou nastavit limity na denní, týdenní a dokonce měsíční bázi a jakýkoli požadavek na snížení vašeho limitu se uskuteční okamžitě. Aktivace požadavku na zvýšení tohoto limitu bude vyžadovat minimálně 24 hodin. Pracovníci zákaznické podpory online kasin vám mohou poskytnout další informace o nastavení limitů vkladů.

Sebevyloučení

Kromě toho, že vám pomůžeme nastavit limity vkladů, které vám budou vyhovovat, vám můžeme pomoci zavést období vlastního vyloučení ze stránky. Naši pracovníci zákaznické podpory vám opět rádi poskytnou jakoukoli pomoc, kterou v tomto ohledu budete potřebovat.

Nejběžnější období sebevyloučení zahrnují krátké období ochlazení, alespoň 24 hodin, nebo přísnější období sebevyloučení v délce minimálně 6 měsíců. Využitím těchto možností se nebudete moci přihlásit ke svému účtu a my se také snažíme, abychom vám zabránili v přijímání propagačních materiálů nebo jakékoli jiné komunikace od nás během období sebevyloučení. Opět platí, že naši zaměstnanci zákaznické podpory jsou k dispozici 24 hodin denně, pokud potřebujete pomoc s nastavením období sebevyloučení.

Ochrana

V BlackjackSeal plně podporujeme minimální věk pro hraní kasinových her a minimální věk pro hráče je 18 let. V některých jurisdikcích však platí vyšší minimální věková hranice pro hráče, uznáváme, které omezení je větší.

Zajišťujeme, že nebudeme propagovat naše služby dětem a nepodporujeme je, aby navštěvovaly naše stránky. Využíváme řadu ověřovacích postupů, abychom byli schopni identifikovat případné nezletilé hráče nebo návštěvníky na webu. Uvědomujeme si také, že rodinné počítače, notebooky nebo mobilní zařízení jsou k dispozici různým členům rodiny, a proto rádi spolupracujeme s našimi uživateli, abychom zajistili, že na web budou mít přístup pouze zodpovědní dospělí nebo opatrovníci, zatímco nezletilí uživatelé budou chráněni před hraním a hraním her. hazardní hry. Pokud potřebujete další pomoc při zabránění přístupu vašich dětí na naše stránky, existuje řada softwarových filtrů, které zablokují přístup nezletilým uživatelům.

Pokud se chcete dozvědět více o hazardních hrách nebo si myslíte, že máte problém s hazardními hrami, navštivte následující odkazy:

GamCare -- www.gamcare.org.uk

Gamble Aware -- www.begambleaware.org

Anonymní hráči -- www.gamblersanonymous.org.uk